مانا: استدیو

ما چیزی به اسم «خدمات» نداریم و اگر بنای همکاری با برندی داشته باشیم، بر اساس کارهایی که بلدیم (و انجامش رو دوست داریم) سرویسی اختصاصی ارائه می‌کنیم. راستش، ما خیلی اصراری به تعدد پروژه‌ها نداریم، برای همین عموما خودمون سراغ مشتری‌های احتمالی میریم و بهشون پیشنهاد می‌دیم. پیشنهادهای ما، عموما به یکی یا برخی از موارد زیر محدود میشه.

بازاریابی دیجیتال
ماناوند آژانس بازاریابی دیجیتال نیست، ولی دوستای زیادی توی این فضا داریم که هرکدوم به صورت تخصصی به ارائه‌ی بخشی از سرویس‌های مورد نیاز برای چرخه‌ی سالم بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنلاین مشغول هستند. ما، ما همکاری و همکاری شرکای تجاری خودمون و به عنوان ارائه دهنده‌ی راهکار، بهترین نوع خدمت رو با تضمین خروجی مد نظر طراحی، اجرا و ارائه می‌کنیم.

روابط عمومی
یکی از مهمترین خدمات ما سرویس‌های ویژه‌ی روابط عمومی هست. اگر برای بیزینس خودتون به ارتباط با رسانه نیاز دارید ونمی‌دونید که از کجا و چطور باید شروع کنید، احتمالا می‌تونیم کمک‌تون کنیم. ما روش‌های تازه‌ای برای ارتباط با رسانه‌ها بهتون پشنهاد می‌کنیم که بد نیست از ما بشنوید.

محتوا
ما فقط محتوا تولید نمی‌کنیم، ما در مورد اینکه چه محتوایی به دردتون می‌خوره، و چطوری باید ازش استفاده کرد بهتون «راهکار» پیشنهاد می‌کنیم و در صورت لزوم و نیاز، از ۰ تا ۱۰۰ کار رو به عهده می‌گیریم.